Bank Spółdzielczy w Kleszczowie
Strona Główna
O nas
Logowanie
Kontakt
Do pobrania
Rachunki
Kredyty
Lokaty
Usługi elektroniczne
Karty
Transfery gotówki
Ubezpieczenia
Produkty


Zapraszamy do skorzystania z z szerokiej gamy produktów oferowanych przez Bank.

W dziale rachunki znajdują się podstawowe informacje na temat prowadzenia rachunków indywidualnych, rolniczych, oraz firmowych, które można założyć w centrali, oraz placówkach Banku.

 
  Kredyty to zakładka , gdzie znajdą państwo informacje na temat szerokiej oferty kredytowej naszego Banku.
   Obecnie oferta kredytowa jest modyfikowana i dostosowywana do nowych przepisów  
 
Wprowadzone produkty internetowe cieszą się ogromnym  powodzeniem , i dlatego dokładamy wszelkich starań, by właśnie ten kanał dostępu wykorzystać w przyszłości i zamieszczać na stronie banku aktualne informacje dotyczące naszej oferty. Internet Banking  i Home Banking to produkty przeznaczone dla klientów, którzy na bieżąco chcą znać aktualne salda swoich rachunków, on-line kontrolować wydatki, dokonywać płatności elektronicznych i bez wychodzenia z domu wykonywać wszelkie czynności finansowe. 

Tradycyjnie polecamy także karty bankomatowe, które można wykorzystać podczas transakcji bezgotówkowych, lub pobrania pieniędzy z konta bez konieczności odwiedzania placówek banku. Jest to wygodny i sprawdzony sposób operowania środkami na koncie bankowym.  Ponadto zachęcamy do skorzystania z szerokiego wachlarza mozliwości oferowanych przez korzystanie z naszych kart płatniczych :    Dla osób potrzebujących szybko przesłać pieniądze za granicę polecamy skorzystanie z usługi transferu gotówki gdzie w 15 minut można wysłać/odebrać pieniądze z dowolnego zakątka świata.


Przychodząc do naszej placówki można także zapoznać się z atrakcyjnymi warunkami ubezpieczeń, które oferujemy przy współpracy z

 
Strona Główna
O nas
Produkty
Logowanie
Kontakt
Do pobrania